Umebluj z nami cały dom łatwo i przyjemnie!

Wycenakuchni.pl to nie tylko serwis, ale historia naszych pasji, doświadczeń i serca, które wkładamy w każdy projekt. Dziś z dumą prezentujemy pomysł, który pozwala wielu ludziom spełniać marzenia o idealnej kuchni bez stresu.

Specjalizujemy się w meblach kuchennych na wymiar, koncentrując się na tym, co najważniejsze dla naszych klientów. Nasze usługi obejmują:

 

  • Bezpłatne projektowanie mebli na wymiar,
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych materiałów i akcesoriów meblowych dostosowanych do określonego budżetu,
  • Otrzymywanie ofert od różnych sprawdzonych Wykonawców zarejestrowanych w serwisie,
  • Znalezienie Wykonawcy godnego zaufania,
  • Pomoc w utrzymaniu kontaktu z Wykonawcą zarówno podczas realizacji projektu, jak i po jego zakończeniu.

 

Wszystkie te etapy są całkowicie bezpłatne, a Ty masz pełną swobodę i możesz wycofać się z procesu w dowolnym momencie. Jesteśmy transparentni, a nasza firma opiera się na zasadach szczerości i otwartości. Z Wycenakuchni.pl spełnianie marzeń o wymarzonej kuchni staje się prostsze, przyjemniejsze i dostępne dla każdego.

 

Dotychczasowa sytuacja na rynku

 

Dotychczas każda osoba zainteresowana kuchnią na wymiar musiała poświęcić wiele czasu na stworzenie idealnego projektu, odwiedziny w różnych studiach mebli kuchennych, zbieranie wycen, między którymi często istniała budżetowa przepaść. Na końcu konieczne było dokonanie trudnego wyboru rzetelnego i zaufanego Wykonawcy, czy to na podstawie polecenia, czy poszukiwań w internecie. Pytań i wątpliwości było coraz więcej, a czasu coraz mniej. Postanowiliśmy to zmienić, stąd narodził się serwis Wycenakuchni.pl.

 

 

Nasze rozwiązanie

 

Wycenakuchni.pl sprawia, że proces wyboru, realizacji i użytkowania kuchni staje się czystą przyjemnością. Działamy w obszarze projektowania mebli na wymiar, które następnie Wykonawcy zarejestrowani w serwisie szybko wyceniają. Od samego początku jesteśmy u boku klienta, wspieramy go na każdym kroku i nadzorujemy prawidłowość przebiegu zlecenia do samego końca. Jesteśmy jedynym tak kompleksowym serwisem w Polsce.

 

 

Jak to działa?

 

Załóż bezpłatne konto z dostępem do dedykowanego panelu użytkownika, gdzie umówisz się na spotkanie lub prześlesz materiały do wykonania projektu online. Będziesz miał dostęp do wykonanych projektów oraz otrzymasz oferty cenowe na wykonanie mebli od Wykonawców zarejestrowanych w serwisie. Co więcej, już po zrealizowanej usłudze, masz możliwość wystawienia oceny oraz przesłania ewentualnych uwag do Wykonawcy poprzez nasz serwis. Proste i przyjemne, prawda? Jesteśmy tu, by uczynić cały proces łatwiejszym i bardziej przyjaznym dla każdego.

Darmowy projekt
Profesjonalne doradztwo
Wieloletnie doświadczenie
Baza kilkuset sprawdzonych Wykonawców
Oferty dopasowane do Twoich potrzeb
Ty decydujesz, który Wykonawca zrealizuje Twój projekt

Co nas wyróżnia?

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko serwisem, ale także partnerem w wyborze idealnej oferty. Wspólnie z nami stworzysz swoją wymarzoną kuchnię, opierając się zawsze na tych samych, jasno określonych parametrach technicznych. Odpowiedzieliśmy na potrzeby tych, którzy już nie chcą marnować czasu na porównywanie ofert niemożliwych do obiektywnego zestawienia. Nasze usługi oparte są na latach doświadczeń, głębokiej wiedzy branżowej i historii setek zrealizowanych projektów. Serwis Wycenakuchni.pl narodził się z pasji do tworzenia idealnych przestrzeni. Sprawdź sam, że nasze słowa nie są tylko pustymi obietnicami.