Umebluj z nami cały dom łatwo i przyjemnie!

Wycenakuchni.pl to serwis, za którym stoją lata doświadczeń oraz setki zrealizowanych projektów, w które włożyliśmy dużo serca. Dziś z dumą możemy chwalić się pomysłem, który niejednej osobie pozwolił spać spokojnie. A wszyscy dobrze wiemy, że w życiu nie ma nic ważniejszego niż dobry sen. No dobrze, może oprócz wymarzonej kuchni :)

Meble kuchenne na wymiar to nasza specjalność. Skupiamy się na tym, co najważniejsze i wspieramy na każdym kroku osoby, które marzą o idealnej kuchni. Co to oznacza w praktyce?

 

  • bezpłatnie projektujemy meble na wymiar,
  • doradzamy w wyborze najlepszych materiałów i akcesoriów meblowych dla określonego budżetu,
  • otrzymasz oferty od różnych Wykonawców zarejestrowanych w serwisie,
  • znajdziesz Wykonawcę godnego zaufania,
  • pomagamy w kontakcie z Wykonawcą zarówno podczas realizacji projektu, jak i po jego zakończeniu.

 

A, jeszcze jedno. Każdy z etapów jest całkowicie bezpłatny, a Ty możesz wycofać się w dowolnej chwili. Jesteśmy transparentni, a szczerość i otwartość to fundament naszej firmy.

Dotychczas osoba zainteresowana kuchnią na wymiar musiała poświęcić bardzo dużo czasu na stworzenie idealnego projektu, a potem na wizyty w przeróżnych studiach mebli kuchennych. Tam zbierała wyceny, między którymi była budżetowa przepaść. Na koniec musiała wybrać rzetelnego i zaufanego Wykonawcę. Czy lepiej wziąć z polecenia, czy może jednak poszukać w internecie? Pytań i wątpliwości coraz więcej, czasu coraz mniej. Postanowiliśmy to zmienić i tak właśnie narodził się serwis wycenakuchni.pl

 

Sprawiamy, że proces wyboru, realizacji i użytkowania kuchni będzie czystą przyjemnością. Działamy w obszarze projektowania mebli na wymiar, które następnie Wykonawcy zarejestrowani w serwisie szybko wyceniają. Od samego początku, jesteśmy u boku klienta i wspieramy go na każdym kroku oraz nadzorujemy prawidłowość przebiegu zlecenia do samego końca. Jesteśmy jedynym tak kompleksowym serwisem w Polsce.

 

Załóż bezpłatne konto z dostępem do dedykowanego panelu użytkownika, gdzie umówisz się na spotkanie lub prześlesz materiały do wykonania projektu online. Będziesz mieć dostęp do wykonanych projektów oraz otrzymasz oferty cenowe na wykonanie mebli od Wykonawców zarejestrowanych w serwisie. Co więcej, już po zrealizowanej usłudze, masz możliwość wystawienia oceny oraz przesłanie ewentualnych uwag do Wykonawcy poprzez nasz serwis. Proste i przyjemne, prawda?

Darmowy projekt
Profesjonalne doradztwo
Wieloletnie doświadczenie
Baza kilkuset sprawdzonych Wykonawców
Oferty dopasowane do Twoich potrzeb
Ty decydujesz, który Wykonawca zrealizuje Twój projekt

Co nas wyróżnia?

Doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszej oferty, która zawsze opiera się na identycznych parametrach technicznych. Koniec z zestawianiem ze sobą ofert, których nawet nie da się obiektywnie porównać. Za nasza pracą stoją lata doświadczeń, branżowa wiedza oraz setki zrealizowanych projektów. Bez tego serwis Wycenakuchni.pl nigdy by nie powstał. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr.